UFK AKADEMİ NEDİR?

UFK Akademi, yetenekli futbolcu keşfetmek amacıyla, Türkiye ve Avrupa’da futbolcu kampları yapan, bireysel performans geliştirme kursları ile futbolcularını yetiştiren ve hazır olduklarında profesyonel kulüplerin altyapılarına yönlendirerek, futbolcularla profesyonel olma yolunda birlikte çalışan bir futbol organizasyonudur.

2019 yılı itibarı ile 5 ülkede 10 bölgede ve bu bölgelerde bulunan 11 kişilik antrenör ve scout kadrosuyla çalışan Hayalim Futbol, 2020 yılının sonuna gelindiğinde hedefini 8 ülke 15 bölge ve 25 kişilik ekip olarak belirlemiştir.

Her yıl yüzlerce yetenekli futbolcumuz bir çok futbol kulübünün altyapıya yatırım yapmaması ve izleme ekibi oluşturmaması gibi sebeplerle keşfedilmeden kaybolup gitmektedir.

2013 yılının Aralık ayında İstanbul’da faaliyete geçen UFK Akademi, bu soruna çare olabilmek ve yetenekli gençlerimize hak ettikleri değeri vermek amacıyla kurulmuştur.

Kamplarımız 3 farklı kategoride yapılmaktadır.

1-Türkiye’de yaşayan futbolcuların kampları
2-Gurbetçi futbolcu kampları
3-Dünya kulüpleri kampları

Akademik, deneyimli kadromuz ve organize ettiğimiz uluslararası kamplarımız ile futbolcu adaylarını geliştirmek ve doğru eğitim alabilecekleri profesyonel futbol kulüplerine yönlendirmek başlıca hedefimizir.

Eğer sıradaki futbolcu siz olmak istiyorsanız, sizi FUTBOLCU KAMPLARIMIZA bekliyoruz.

Kamplarımızda neler yaşandığını görmek ister misiniz?

UFK AKADEMİ
Futbol Kampları İstanbul Adresi : Otel Aydınoğlu/Küçükyalı/Maltepe/İstanbul
Sabit Hat : 0216 606 40 78 (Her gün 10:00-18:00 arası)
Cep Telefonu : 0507 005 29 53 (Her gün 10:00-19:00 arası)

Daha hızlı yanıt almak için Facebook sayfamızdan mesaj gönderebilirsiniz. Facebook sayfamıza erişmek için tıklayın.